KURUMSAL
Kurumsal


DOĞRU BİLİŞİM, hızla gelişen ve değişim gösteren bilişim ve telekomünikasyon teknolojileri alanında küçük , orta ve büyük ölçekli şirketlere "Anahtar Teslimi Uçtan Uca Doğru Çözümler" sunan müşteri odaklı bir "Sistem Entegratörü" aynı zamanda "Bilgi işlem", "sistem", "Network" ve "yapısal kablolama" gibi hizmetlerin yanı sıra "güvenlik ve internet" hizmetlerini üreten ve geliştiren bir "PROJE FİRMASIDIR".

DOĞRU BİLİŞİM, bilgi transferinin ve haberleşmenin önem kazandığı günümüzde Eş Zamanlı Data - Ses - Görüntü paylaşımı ihtiyaçları için Genişband Erişim Teknoloji Çözümleri (G.SHDSL) sunmakla birlikte, Sistem, Sistem Yazılımları, Bilgi Güvenliği, Yerel Alan Ağları (LAN), Geniş Alan Ağları (WAN) (Frame Relay, Leased Line vb.) çözümleri de sunmaktadır. " DOĞRU BİLİŞİM, DİNAMİKTİR."

Müşterilerinin mevcut durumunu tanımlayan, ihtiyaçlarını belirleyen ve sahip olduğu bilgi birikimi, tecrübe ile en doğru çözümü oluşturan DOĞRU BİLİŞİM'in temel felsefesi ve hedefi, müşterilerinin bilişim altyapılarını sağlam ve düzgün bir yapıyla kurarak Teknoloji kanadından işletme verimliliğini arttırmasına katkıda bulunmak, en güvenli ve en doğru teknolojiyi kullanmalarını sağlamaktır. " DOĞRU BİLİŞİM, İLERİCİDİR."


DOĞRU BİLİŞİM, insan ve çevre ilişkilerinde Doğruluğu, dürüstlüğü ve güven vermeyi sarsılmaz bir bütün olarak görür ve teknolojik gelişimlerin insan ve çevre üzerinde yarattığı tahribatları en aza indirgemeyi hedefler. "DOĞRU BİLİŞİM, ÇEVRECİDİR."

DOĞRU BİLİŞİM, Hizmet verdiği kuruluşların, bilgilerini korur ve onların bilgilerini hiçbir kişi ve kurum ile paylaşmaz, bu durumu mesleki bir etik olarak kabul eder. Gelişmelerin takipçisi olup yeni teknolojileri test eden ve öncelikle kendi bünyesinde yenilikleri uygulayarak kararlılıklarını sınayan, sonrasında müşterilerine sunan bunu bir pazara dönüştüren ve pazardan alınacak payı en doğru bir şekilde ülkesine aktaran bir felsefeyle, insanını saygı ve sevgiyle kucaklayan bir kültürle haraket edip bilgisini hiç bir zaman kötüye kullanmamaktadır.. "ÇÜNKÜ DOĞRU BİLİŞİM, DOĞRUDUR!"

Bizleri tercih edenlerin vermiş olduğu güven ve memnuniyetine teşekkürler..

HABERLER & DUYURULAR
SİZDEN GELENLER

DOĞRU BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Sağlam Rezidans Cumhuriyet Mahallesi 1993. Sk No: 2 Kat : 6 Daire: 41-42 Beylikdüzü / İSTANBUL - TR   +90 212 852 04 05
© 2011 Doğru Bilişim. Her hakkı saklıdır.
Kurumsal | Veri Depolama | Çözümlerimiz | E-Güvenlik | İş Ortaklarımız | Referanslar | Ödüllerimiz | Haberler | Sizden Gelenler | IK | İletişim
 

Beylikdüzü bilişim istanbul beylikdüzünde bulunan doğru bilişim firmasının bir koludur.